WIZYTÓWKA FIRMY

Tech Mix Katarzyna Płonka

Tech Mix Katarzyna Płonka

ul. Sobieskiego 391A, 43-300 Bielsko Biała
branża: automatyka elektronika, laboratoria - osprzęt usługi, medycyna - laboratoria środki chemiczne...

Opis firmy

Tagi: wyposażenie aptek, wyposażenie gabinetów kosmetycznych, jednorazowy sprzęt medyczny, sprzęt rehabilitacyjny, diagnostyka pomiarowa
Tech Mix Katarzyna Płonka

Firma Tech Mix to grono ludzi, którzy ciekawymi pomysłami oraz doświadczeniem dbają codziennie o rozwój firmy, stale poszerzając krąg jej zadowolonych Klientów.

Sukcesywnie i konsekwentnie realizujemy motto firmy, zgodnie z którym najważniejszym czynnikiem jest jakość, solidność i terminowość w realizowaniu Państwa potrzeb.

Z pasją tworzymy firmę, która od początku do końca pomoże Państwu przejść przez cały proces inwestycji, nadzorując wszelkie jej poszczególne etapy, zaproponujemy najlepsze rozwiązania dotyczące projektu, aranżacji oraz wyposażenia, jak również przedstawimy atrakcyjne formy finansowania.

Z przyjemnością doradzimy optymalne rozwiązanie, pomożemy rozwiązać ewentualne wątpliwości i dokonać właściwego wyboru.

W ofercie firmy znajduje się:

Wyposażenie aptek

Oferujemy kompleksowe wyposażenie aptek. W naszej ofercie znajdą Państwo artykuły w najlepszej jakości i od samych sprawdzonych producentów, niezbędne w każdej aptece.

Dysponujemy meblami aptecznymi oraz sprzętami takimi jak m. in. mikser recepturowy, wagi elektroniczne, lodówki Liebherr, opakowania farmaceutyczne, termometry, urządzenia do badania skóry czy utensylia recepturowe. Na naszej stronie znajdą Państwo jeszcze wiele innych potrzebnych artykułów, które pomogą wyposażyć od podstaw każdą aptekę. Dodatkowo posiadamy także odpowiednią literaturę, dzięki której Państwo oraz personel Waszej placówki możecie stale podnosić swoje kwalifikacje zawodowe.

Meble apteczne

Naszym celem jest aranżowanie i projektowanie aptek pamiętając o zachowaniu zgodności z wymogami ustawy Prawo Farmaceutyczne. Dbamy, aby działania związane z wyrobem mebli aptecznych zapewniały najwyższą jakość a ich rozkład był możliwie najbardziej funkcjonalny, estetyczny, a przedewszystkim bezpieczny i ergonomiczny.

Meble medyczne

Polecamy trwałe meble medyczne, kozetki i stoły do rehabilitacji wykonane z najwyższej jakości materiałów. Zastosowaniem produkowanych przez nas mebli medycznych jest przede wszystkim wyposażenie ośrodków zdrowia, szpitali, przychodni, sal szpitalnych, gabinetów lekarskich, pomieszczeń laboratoryjnych, aptek, hospicjów, sanatoriów, gabinetów rehabilitacyjnych, gabinetów odnowy. Prawie każdy produkowany przez nas mebel możemy wykonać w kilku kolorach i rodzajach obić.

Wyposażenie gabinetów kosmetycznych

W gronie urządzeń dostarczanych na potrzeby kosmetologii znajdują sie systemy analizy skóry.

Wyposażenie sal chorych

Polecamy Państwu elementy wyposażenia szpitalnych sal. Posiadamy zarówno podstawowe sprzęty takie jak: łóżka rehabilitacyjne, parawany medyczne, stojaki pod kroplówki itp., jak również atrakcyjne dodatki dla pacjentów, które chociaż częściowo umilą im pobyt w szpitalu. Szczególnie dla młodych pacjentów mamy kolorowe, pluszowe termofory, które pomogą odstresować się po nieprzyjemnym zabiegu, dając kojące uczucie ciepła.

Sprzęt medyczny jednorazowego użytku

Polecamy placówkom medycznym zakup jednorazowych sprzętów. Dostępne u nas akcesoria są niezwykle wygodne, sterylne i bezpieczne zarówno dla pacjentów, jak i lekarzy. Wymienialny sprzęt, taki jak rękawice czy odzież ochronna, pomoże się także przyczynić do zachowania porządku i czystość w Państwa szpitalu. Sprzedajemy także materiały opatrunkowe czy higieniczne akcesoria używane przez ginekologów oraz urologów.

Diagnostyka pomiarowa

W naszej ofercie sprzedażowej znajdują się m. in. urządzenia diagnostyczne najnowszej generacji, jak również wygodne i precyzyjne ciśnieniomierze. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat produktów diagnostycznych - zachęcamy do kontaktu z pracownikami naszego sklepu, którzy z przyjemnością doradzą i dobiorą odpowiedni sprzęt dla Państwa firmy.

Sprzęt rehabilitacyjny

Zapraszamy do współpracy!
ul. Sobieskiego 391A
43-300 Bielsko Biała