WIZYTÓWKA FIRMY

"AG-POL" Zakład Usługowo-Produkcyjno-Han...

ul. Radomska 53, 27-200 Starachowice
branża: budownictwo - wielobranżowe/specjalistyczne, materiały prefabrykaty budowlane

Opis firmy

Tagi: płytki bazaltowe, technologie trudnościeralne, nagrobki, wykładziny bazaltowe, odżużlacz
"AG-POL" Zakład Usługowo-Produkcyjno-Handlowy Dariusz Kruszyński

Zakład AG-POL działa na rynku od 1992 roku. W 2000 roku otrzymaliśmy zezwolenie Ministra Gospodarki nr 23/2000 uprawniające do prowadzenia działalności jako inwestor w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Starachowice. Zakrojone na szeroką skalę inwestycje oraz nawiązana współpraca z licznymi firmami na terenie całego kraju, jak i Europy, Azji, Indii, Afryki, zapewnia dynamiczny rozwój firmy. Wieloletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej oraz bezpośredni import kamienia naturalnego z całego świata pozwala cieszyć się renomą jako uznana firma na ogólnopolskim rynku.

Na powierzchni 1,5 hektara zlokalizowane są hale produkcyjne. Posiadamy bogaty park maszynowy, m.in. piła linowa, piła o średnicy 3000 cm, automaty polerskie, linia polerska i inne. Daje to olbrzymie możliwości i gwarantuje klientom profesjonalną obróbkę kamienia naturalnego.

Drugi profil działalności to technologia trudnościeralnych i chemioodpornych wykładzin dla przemysłu, która oparta jest na bazie bazaltu i eucoru. Stosowana jest wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba maksymalnego wyeliminowania zjawisk nadmiernego zużycia maszyn, urządzeń i obiektów. Na przestrzeni lat nabierając doświadczenia opracowaliśmy i wdrożyliśmy technologię montażu wykładzin trudnościeralnych, Na ową technologię otrzymaliśmy patent (P 380002).

Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę techniczną, jak również pracowników z dużym doświadczeniem zawodowym, dzięki czemu gwarantujemy fachowość i terminowość powierzonych nam prac.

Oferta firmy "AG-POL":

Kamień naturalny

- schody
- parapety
- blaty
- elewacje
- posadzki
- projekt i wykonawstwo

Technologia trudnościeralna

Wykładziny trudnościeralne, chemoodporne z topionego bazaltu i Eucoru - ochrona przed zużyciem maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Mieszalniki

Ochrona powierzchni wewnętrznych mieszarek.

Odżużlacz

Kompleksowe zabezpieczenie odżużlacza.

Zapraszamy do współpracy!
ul. Radomska 53
27-200 Starachowice