WIZYTÓWKA FIRMY

P.H.U. WIKA Iwona Mendyk-Cichocka

P.H.U. WIKA Iwona Mendyk-Cichocka

ul. Szkolna 96 09-100 Płońsk
branża: sprzątanie pielęgnacja - obiektowa, sprzątanie pielęgnacja - terenowa

Opis firmy

Tagi: mąka Basia, Aurora Kamionka, Diamant Stradunia, młyny zbożowe, International Polska
P.H.U. WIKA Iwona Mendyk-Cichocka

GoodMills Polska jest częścią międzynarodowego koncernu GoodMills Group z siedzibą w Wiedniu. GoodMills Group to największy na rynku europejskim producent mąk, który posiada zakłady produkcyjne w 7 krajach. Roczny przemiał na poziomie ponad 3 milionów ton oraz obrót 1 miliard euro plasuje firmę pośród 4 największych producentów na Świecie.

Silna pozycja rynkowa odgrywa dla firmy kluczowe znaczenie. Wykorzystanie międzynarodowego potencjału Grupy w zakresie know-how, nowoczesnych technologii, zdolności produkcyjnych oraz fachowców w połączeniu ze znajomością lokalnych rynków to mocne atuty, które przynoszą korzyści klientom oraz konsumentom.

Motto firmy GoodMills brzmi "Najwyższe kompetencje w młynarstwie".

Produkty i usługi

GoodMills Polska jest wysoko cenionym dostawcą a zarazem kluczowym graczem zarówno w segmencie B2B jak i B2C. Firma od początku swojego istnienia kładzie duży nacisk na współpracę i dynamiczny rozwój z klientami przemysłowymi, dużymi firmami rodzinnymi oraz w handlu detalicznym, zarówno sieci międzynarodowych jak i rynku tradycyjnego. Podążając za rosnącymi wymaganiami oraz zmieniającymi się potrzebami klientów i konsumentów dokonujemy ciągłych inwestycji oraz udoskonalamy procesy technologiczne. Nasze produkty charakteryzują się wysoką i powtarzalną jakością. Gotowi jesteśmy dostarczać przetwory pszenne i żytnie dostosowane do potrzeb linii technologicznych oraz ściśle określonych, indywidualnych specyfikacji. Pragniemy być postrzegani jako partner, z którym można związać się na długie lata.

Podstawowy zakres naszej działalności obejmuje następujące produkty:

- mąki piekarnicze
- mąki i produkty specjalistyczne
- mąki detaliczne

Zapewniamy możliwość dostaw naszych produktów do klienta. Nasza firma posiada wyspecjalizowane cysterny, w których istnieje możliwość dostaw kilku gatunków mąk jednocześnie. Na życzenie klienta, poza standardowym atestem jakościowym mąki do dostaw dołączamy farinogram, amylogram lub inny wynik żądanego badania laboratoryjnego.

Zakłady

GoodMills Polska posiada w Polsce 5 zakładów produkcyjnych o łącznej zdolności przemiałowej na poziomie 600 tys. ton. Wszystkie wyposażone są w nowoczesny park maszynowy szwajcarskiej firmy Bühler – lidera rozwiązań technologicznych dla młynarstwa.

W każdym funkcjonuje specjalistyczne laboratorium, w którym odbywa się weryfikacja wszystkich parametrów. Dzięki temu klienci oraz konsumenci mogą być pewni, że otrzymają produkt najwyższej i przede wszystkim powtarzalnej jakości.

Firma działa w oparciu o aktualnie obowiązujące systemy zarządzania jakością: PN-EN ISO 9001, ISO 22000, IFS oraz BRC.

- Młyn Grodzisk Wielkopolski
- Młyn Kamionka
- Młyn Kutno
- Młyn Stradunia

Marka

Basia to nowa marka w kategorii mąk wprowadzona z sukcesem na rynek w 2011 roku. Dostępna jest w trzech wariantach, z których każdy ma konkretne zastosowanie:

- Basia – mąka tortowa extra typ 405 – to najlepsza mąka do wypieków, jest to mąka o niskim typie (405), który charakteryzuje się wyjątkowo jasną barwą i aksamitną konsystencją,
- Basia – mąka poznańska typ 500 - idealnie nadaje się do pierogów,
- Basia – mąka wrocławska typ 500 - najlepsza do naleśników.

Każdemu z trzech rodzajów mąki przypisany jest inny kolor opakowania – ułatwia to znalezienie go na sklepowej półce. Ponadto na opakowaniu znajduje się przeźroczyste okienko, dzięki któremu konsument zanim dokona zakupu może ocenić kolor i jakość mąki Basia. To innowacyjne w segmencie rozwiązanie stanowi dodatkową zachętę do wypróbowania nowego, wyprodukowanego z najwyższej jakości zbóż rodzaju mąki.

W czerwcu 2012 roku Basia została odznaczona tytułem Perły Rynku FMCG 2012 w kategorii produktów sypkich w niezależnym konkursie branżowym.

Zapraszamy do współpracy!
ul. Szkolna 96 09-100 Płońsk