WIZYTÓWKA FIRMY

Kopalnia Surowców Mineralnych S.Mroczek ...

Kopalnia Surowców Mineralnych S.Mroczek ...

Parsęcko 98B, 78-404 Szczecinek
branża: budownictwo - drogi chodniki place, materiały prefabrykaty budowlane

Opis firmy

Kopalnia Surowców Mineralnych S.Mroczek ,T.Szczepański Spółka Jawna
Tagi: piach, kamień, żwir, asfalt, grys

Firma istnieje od ponad 20 lat w systemie wielozakładowym, z siedzibą główną w Parsęcku, gm. Szczecinek, woj. zachodniopomorskie.

Posiadamy zakłady na terenie dwóch województw : W Zachodniopomorskim Kopalnie: Parsęcko (gm.Szczecinek) oraz Drawsko (gm. Drawsko Pom.). W Kujawsko pomorskim kopalnia Nowy Kobrzyniec (gm.Rogowo).
Jesteśmy również współwłaścicielami Kopalni Surowców Mineralnych Lipce (gm. Świdwin).Nasza firma to średniej wielkości przedsiębiorstwo rodzinne które od kilkunastu lat sukcesywnie się rozwija, dbając o umocnienie pozycji w branży produkcji kruszyw. Od początku działalności czyli od roku 1991, zaopatrujemy w najwyższej jakości kruszywa głównie rynek czterech województw północno-zachodniej części Polski: zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiegoDzięki wzajemnej konsolidacji sił staliśmy się pewnym i wiarygodnym partnerem do współpracy na rynku przemysłu budowlanego i drogowego. W technologii produkcji wykorzystujemy nowoczesne metody dla zapewnienia wysokiej jakości produktów.

Firma w chwili obecnej zatrudnia 90 wykwalifikowanych pracowników.Zarząd firmy to doświadczone osoby pracujące w branży górniczej przerobu kruszyw od ponad 40 lat. Dysponujemy bogatym parkiem maszynowym co umożliwia w sposób szybki i solidny wywiązać się z zamówień na kruszywa nawet od najbardziej wymaganych klientów. Poprzez dostawy kruszyw z kilku rozrzuconych zakładów uczestniczymy w dużych zadaniach na rynku lokalnym. Nasze biuro obsługuje klientów w sposób elektroniczny bez konieczności odwiedzenia naszej siedziby. Na adres emailowy przyjmujemy zamówienia i zwrotnie potwierdzamy ich realizacje. Za naszym pośrednictwem można zamówić kruszywo łącznie z transportem do miejsca przeznaczenia.


Parsęcko 98B
78-404 Szczecinek