WIZYTÓWKA FIRMY

MAZEL S.A.

MAZEL S.A.

ul. Inżynierska 3, 67-100 Nowa Sól
branża: elektryka energetyka osprzęt, oświetlenie elektryczne artykuły, projektowanie/dokumentacja/architektura

Opis firmy



Od 1987 roku działamy w branży elektroenergetycznej. Rozpoczynaliśmy jako zakład instalatorstwa elektrycznego i zatrudnialiśmy pięciu elektromonterów. Obecnie realizujemy kompleksowo usługi z zakresu instalacji elektrycznych, automatyki przemysłowej i energetyki zawodowej zatrudniając ponad 150 pracowników. Zdobyte przez te wszystkie lata doświadczenia wzmocniły nas jako zespół, wskazały kierunki pracy nad standardami jakościowymi realizowanych usług i pozwoliły nam otworzyć się na nowe rynki.

Dzięki naszej konsekwencji i zaangażowaniu od 2004 roku posiadamy certyfikat ISO i rekomendację MON. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów. Dbając o naszych pracowników, inwestujemy w ich rozwój.

Od kilku lat realizujemy największe inwestycje w regionie. Współpracujemy z renomowanymi firmami i instytucjami w kraju i za granicą. Za swoje osiągnięcia otrzymaliśmy wiele wyróżnień i nagród. I to co dla nas najważniejsze — stworzyliśmy fi rmę opartą na solidnych filarach — kompleksowości, kompetencji i kreatywności.

Z przekonaniem i pełną odpowiedzialnością — realizując naszą misję każdego dnia — możemy o sobie powiedzieć, że jesteśmy partnerem, z którym warto współpracować.


Oferta:

Jesteśmy specjalistyczną firmą kompleksowo obsługującą Klienta w zakresie projektowania oraz realizacji usług w obszarach:

 • Energetyka zawodowa


 • - Sieci elektroenergetyczne SN i NN
  - Dozór i eksploatacja

 • Automatyka przemysłowa


 • Kompleksowe projektowanie i wykonanie instalacji automatyki kontrolnopomiarowej wraz z uruchomieniem

 • Instalacje elektryczne


 • - Projektowanie i realizacja
  - Pomiary w instalacjach elektrycznych

 • Prefabrykacja rozdzielnic


 • - Kalkulacja rozdzielnic (kosztorysowanie)
  - Projektowanie rozdzielnic NN zgodnie z wymogami klienta
  - Montaż złącz kablowych SN i NN

  Zapraszamy do współpracy!
  ul. Inżynierska 3
  67-100 Nowa Sól