WIZYTÓWKA FIRMY

BFE POLSKA Sp. z o.o.

BFE POLSKA Sp. z o.o.

ul. Wapienna 4/6, 87-800 Włocławek
branża: motoryzacja, motoryzacja - części, urządzenia, usługi, motoryzacja - specjalistyczna

Opis firmy

FIRMA BFE Polska sp. z o.o. powstała z przekształcenia firmy Eurohook Sp. z o.o. , działającej od 2004 roku na rynku jako producent zabudów samochodów ciężarowych.

Nasza historia to przede wszystkim urządzenia hakowe, głównie na podwozia 3 osiowe. Przez wiele lat naszymi głównymi zleceniodawcami były firmy skandynawskie. Oprócz urządzeń 20 tonowych, produkujemy również urządzenia hakowe na pojazdy dwuosiowe, zabudowujemy żurawie i platformy.

W roku 2008 rozpoczęliśmy produkcję własnych śmieciarek. Korpusy skrzyni ładunkowej i odwłoka powstają w naszym zakładzie w Frinnaryd w Szwecji, gdzie są spawane przez roboty spawalnicze i lakierowane w profesjonalnych lakierniach. Następnie są dostarczane do naszej fabryki we Włocławku, gdzie następuje uzbrojenie w instalacje hydrauliczne, elektryczne, pneumatyczne, jak również montaż płyt pracujących, transportowych i wypychających. We Włocławku następuje również montaż mechanizmów wrzutowych i posadowienie zabudów na podwozia pojazdów. Zakład we Włocławku jest jednocześnie głównym serwisem fabrycznym, który ponadto dysponuje samochodem serwisowym.

Naszym najmłodszym produktem jest wywrotka stalowa lekka , przygotowana na podwozia dwuosiowe . Zabudowa wywrotka występuje w wersji tylnozsypowej lub jako wywrot trójstronny . Może być wyposażona w burty stalowe lub aluminiowe . Wywrotka jest kierowana głównie do firm z branży komunalnej.

Oferta:

  • urządzenia hakowe, modele 10T / 12T / 20T / 24 T / 30 T, wg standardów DIN 30722 i SS 3021
  • zabudowy śmieciarki, o pojemnościach 13m3 / 16 m3 / 22 m3 / 26 m3
  • wywrotki tylno zsypowe i trójstronne stalowe
  • remonty pojazdów komunalnych, naprawy hydrauliki siłowej

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i do kontaktu z nami.
ul. Wapienna 4/6
87-800 Włocławek