WIZYTÓWKA FIRMY

Artykuły Rolno-Spożywcze Patyna Sławomir...

Artykuły Rolno-Spożywcze Patyna Sławomir...

Obroki 130, 40-833 Katowice
branża: artykuły spożywcze, ogrodnictwo sadownictwo

Opis firmyO nasFirma PATYNA działa na rynku od 2000 roku. Początkowo była to działalność prowadzona jednoosobowo na rynku miasta Katowice. Z biegiem lat rozrosła się w sprawnie funkcjonujące przedsiębiorstwo obejmujące swoim zasięgiem całą południową Polskę. W 2006 roku firma przeniosła swoją siedzibę na teren Śląskiego Rynku Hurtowego przy ul. Obroki w Katowicach.

Działalność firmy skupia się przede wszystkim na zaopatrzeniu obiektów gastronomicznych w świeże warzywa i owoce.
1. Dysponujemy flotą pojazdów dostosowanych do przewozu żywności
2. Spełniamy wszelkie wymagania Sanepid-u w ramach GMP/GHP
3. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty na oferowane produkty, a także HACCP i certyfikat Rzetelna Firma
4. Posiadamy rekomendacje światowych marek sieci hotelarskich i restauracyjnych.

Mając na uwadze zadowolenie naszych Klientów staramy się być firmą elastyczną, dostosowującą się do indywidualnych wymagań. Największą uwagę przywiązujemy do jakości oferowanych produktów oraz terminowość dostaw.

Dostarczamy wszystkie dostępne na światowym rynku warzywa i owoce. W naszej ofercie znajdują się świeże zioła zarówno doniczkowe jak i cięte.

Na przestrzeni lat wypróbowaliśmy warzywa i owoce od wielu polskich rolników i na dzień dzisiejszy współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, co gwarantuje jakość oferowanych przez naszą firmę produktów.

Warzywa i owoce importowane z zagranicy przywożone są do kraju dwa razy w tygodniu. Zapewniamy całoroczny dostęp do tzw. owoców sezonowych (truskawki, maliny itp.).

Podążając za oczekiwaniami naszych Klientów oferujemy również warzywa myte, w specjalnie do tego celu przeznaczonym sprzęcie. Proponujemy również warzywa:

- obierane,
- krojone,
- szatkowane,
- pakowane próżniowo,
- a także gotowe surówki.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy!
Obroki 130
40-833 Katowice