WIZYTÓWKA FIRMY

SAGAR GĄSIOR SEBASTIAN

SAGAR GĄSIOR SEBASTIAN

ul. Batalionu "Parasol" 19/101, 45-286 Opole
branża: budownictwo - obiekty wykończenia, budownictwo - obiekty sportowe, meble/wyposażenie wnętrz

Opis firmy

Tagi: posadzki przemysłowe, posadzki, środki czystości, wykładzinyO firmie


Pragniemy zaproponować Państwu, korzystanie z usług naszej firmy specjalizującej się w profesjonalnym wykonawstwie posadzek przemysłowych oraz, montażem wykładzin obiektowych renomowanych firm takich jak: TARKETT,GERFLOR,GAMRAT,LENTEX,LANO,BALTA.

Wszystkie wykładziny posiadają odpowiednie certyfikaty oraz, rodzaj ich przeznaczenia. Oferta nasza skierowana jest do instytucji publicznych takich jak:
Szkolnictwo, przedszkola, żłobki, obiekty użyteczności publicznej, służba zdrowia, hotele, biura, obiekty handlowe, obiekty sportowe, restauracje.

Posiadamy również środki czystości najwyższej jakości do codziennej pielęgnacji podłóg.To co nas wyróżnia to wywiązywanie się w terminach wykonywanych prac,oraz sprzedaż wykładzin po konkurencyjnych cenach. Jesteśmy przekonani że,wybierając naszą firmę będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani dokonanym wyborem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem.

Jeśli uznacie naszą ofertę za interesującą i zechcecie uzyskać więcej szczegółowych informacji o oferowanych przez naszą firmę usługach, prosimy o nawiązanie bezpośredniego kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
ul. Batalionu "Parasol" 19/101
45-286 Opole