WIZYTÓWKA FIRMY

Kompleks-Montaż Spółka z o.o

Kompleks-Montaż Spółka z o.o

ul. Barbary 21, 40-951 Katowice
branża: budownictwo - ciepłownictwo, budownictwo - sanitarno-hydrauliczne, gazownictwo...

Opis firmy

Tagi: instalacje, kotłownie, montaż, wycena, analiza, projektowanie, doradztwoSpółka "KOMPLEKS - MONTAŻ" została założona w 1989 roku.

Firma specjalizuje się w kompleksowej realizacji, modernizacji i eksploatacji wraz z obsługą serwisową kotłowni i węzłów cieplnych; naszą specjalnością jest również:

  • świadczenie pełnej obsługi serwisowej instalacji technologicznych na terenie zakładów produkcyjnych,
  • wykonawstwo instalacji technologicznych,
  • wyposażenie w instalacje budownictwa wielkokubaturowego,
  • specjalistyczne doradztwo gwarantujące racjonalizację zużycia energii cieplnej i elektrycznej przekładające się wprost na oszczędności finansowe i zadowolenie naszych klientów.


Wykonywane przez nas obiekty charakteryzują się dobrą jakością, wysokim poziomem technicznym, niezawodnością urządzeń i estetyką prac wykończeniowych.

Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów posiadających wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem w zakładach przemysłowych, firmach wykonawczych i biurach projektów. Posiadają oni wymagane prawem budowlanym uprawnienia do:

  • prowadzenia robót, jak i eksploatacji obiektów energetycznych (tj.: kotłowni wodnych i parowych w zakresie dozoru i eksploatacji),
  • eksploatacji i przeglądów stacji redukcyjno-pomiarowych gazu,
  • wykonywania dokumentacji oraz robót na w/w obiektach tj. uprawnienia budowlane w odpowiednich branżach - instalacyjnej, gazowej, energetycznej oraz elektrycznej i automatyk


Wyposażenie w specjalistyczne narzędzia oraz inne środki techniczne zapewniają fachowe prowadzenie robót oraz prawidłową eksploatację i konserwację powierzonych nam instalacji i urządzeń.

Nasza kadra zapewnia wysoką jakość obsługi klientów, gwarantuje rzetelne porady w dziedzinie doboru instalacji i urządzeń, koncentrując się głównie na zminimalizowaniu strat ciepła jak i zmniejszeniu uciążliwości kotłowni dla środowiska naturalnego.

Oprócz działalności usługowej firma posiada bogatą ofertę handlową obejmującą kotły grzewcze, w tym gazowe kotły kondensacyjne, palniki olejowe i gazowe, promienniki, nagrzewnice nadmuchowe oraz kominy ze stali kwasoodpornej.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
ul. Barbary 21
40-951 Katowice