WIZYTÓWKA FIRMY

Vet Planet sp. z o.o.

Vet Planet sp. z o.o.

ul. Brukowa 36/2, 05-092 Łomianki
branża: laboratoria - osprzęt usługi, medycyna - laboratoria środki chemiczne, rolnictwo/agrotechnika

Opis firmy

Vet Planet - kim jesteśmy?


Budujemy wartość Firmy, która jest wiarygodnym partnerem dla naszych klientów, budzi szacunek i respekt naszej konkurencji, oraz daje poczucie dumy i satysfakcji dla pracowników. Naszą najlepszą wizytówką są nasze Produkty. Nowatorskie, oparte na badaniach i doniesieniach naukowych, dające widoczne efekty terapeutyczne.

Nasze DNA to innowacyjność, rzetelność, pracowitość i respec

Od pierwszego dnia działalności naszą nadrzędną wartością jest skuteczność terapii i jakość produktów. Jako jedna z niewielu firm z kategorii prowadzimy badania skuteczności preparatów przed ich wprowadzeniem na rynek. To bardzo ważne z punktu widzenia lekarza ordynującego, ale przede wszystkim to gwarantuje pozytywny efekt terapii. Wszystkie nasze preparaty produkowane są w fabrykach posiadających najwyższy certyfikat jakości farmaceutycznej GMP.

Naukowe tło naszej działalności odzwierciedla również "VetExpert University" - program ukierunkowany na wymianę doświadczeń z lekarzami w oparciu o naszą naukową wiedzę i doświadczenie.

Vet Planet rozwija się bardzo dynamicznie i postaramy się, aby to tempo utrzymać. Satysfakcja ze współpracy z Państwem, jest dla nas największym podziękowaniem i inspiracją do dalszych wysiłków.

Oferta firmy:

1. Diety weterynaryjne
2. Diagnostyka
3. Suplementy
4. Kosmetyki

Od początku istnienia firmy naszym nadrzędnym i bezkompromisowym celem było oferowanie produktów opartych na wynikach konkretnych badań naukowych. Współpracujemy z jednymi z najwybitniejszych naukowców w Polsce i w Regionie. Zdobyta wiedza, doświadczenie i badania skuteczności są podstawą zbudowania całej gamy naszych produktów. Naukowe tło naszej działalności stało się również fundamentem do stworzenia "VetExpert Academy".

Zapraszamy do śledzenia naszego: fb

Jeśli uznacie naszą ofertę za interesującą i zechcecie uzyskać więcej szczegółowych informacji o oferowanych przez naszą firmę usługach, prosimy o nawiązanie bezpośredniego kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
ul. Brukowa 36/2
05-092 Łomianki