WIZYTÓWKA FIRMY

KOESTER Polska Sp. z o.o.

KOESTER Polska Sp. z o.o.

ul. Powstańców 127/14, 31-670 Kraków
branża: budownictwo - ciepłownictwo, budownictwo - obiekty wykończenia, budownictwo - sanitarno-hydrauliczne...

Opis firmy

Tagi: hydroizolacja, hydroizolacje, systemy hydroizolacji, hydrofobizajca, powłoki ochronne, żywice posadzkowe, iniekcja żywicami, uszczelnianie dylatacji

KÖSTER BAUCHEMIE AG zostało założone w 1982 roku jako przedsiębiorstwo specjalizujące się w opracowywaniu i produkcji wysokiej jakości materiałów do hydroizolacji i ochrony budowli. Obecnie KÖSTER BAUCHEMIE AG to grupa ponad 20 przedsiębiorstw działających w ponad 50 krajach na całym świecie. Centrala znajduje się w Aurich, w Niemczech.

Specjalizujemy się w produkcji materiałów do hydroizolacji i ochrony budowli oraz systemów uszczelnień. Nasze produkty chronią budowle na całym świecie. Zarówno podczas renowacji budynków historycznych, jak i w trakcie budowy nowych obiektów – proponujemy skuteczne rozwiązanie każdego problemu związanego ze szkodliwym działaniem wody i wilgoci.

OFERTA:
 • systemy hydroizolacji piwnic, fundamentów
 • renowacja piwnic i osuszanie zawilgoconych ścian
 • iniekcja żywicami rys i pęknięć w betonie
 • naprawa i ochrona betonu, zaprawy PCC
 • podkłady samopoziomujące na posadzki
 • powłoki ochronne i żywice posadzkowe
 • uszczelnianie dylatacji, taśmy i masy dylatacyjne

  Oferujemy naszym klientom materiały najwyższej jakości, o dużej trwałości i optymalnej wydajności. Jeśli chodzi o jakość produktu nie można iść na kompromis - to nasz dewiza. Polityka naszej firmy zakłada ścisłą i długotrwałą współpracę z architektami i wykonawcami, wynikają z tego duże korzyści dla inwestora. Zasady te odnoszą się nie tylko do naszych produktów, ale i do obsługi klientów. Oznacza to, że wszystkie obszary naszej działalności tj. badania i rozwój, zakup, administracja, produkcja, logistyka i dystrybucja są zorientowane na najwyższą jakość obsługi klienta, co gwarantuje System Zarządzania Jakością QM zgodny z wymaganiami normy DIN EN ISO 9001:2008.

  Wykonujemy ekspertyzy mykologiczne w celu określenia rodzaju występujących grzybów pleśniowych i dobrania środków zaradczych, przeprowadzamy również badania stopnia zasolenia i zawilgocenia przegród budynków. Ekspertyzy wykonujemy dla biur projektowych, inwestorów oraz firm wykonawczych.

  Zapraszamy do współpracy!
  ul. Powstańców 127/14
  31-670 Kraków