WIZYTÓWKA FIRMY

Copy-Q

Copy-Q" Adam Chojnacki, Radosław Stepień

ul. Gaworowska 15/3, 03-363 Warszawa
branża: artykuły biurowe osprzęt biurowy, artykuły gospodarstwa domowego, klimatyzacja wentylacja chłodnictwo

Opis firmy

Copy-Q jest firmą reprezentującą Polski Oddział japońskiego koncernu SHARP. Koncern ten specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy urządzeń kopiująco-drukujących, projektorów multimedialnych, kas fiskalnych, klimatyzatorów, sprzętu telekomunikacyjnego, oraz wysokiej jakości sprzętu AGD-RTV.

Firma Copy-Q, w oparciu o rozwiązania SHARP, w swojej działalności skupia się na projektowaniu, wdrażaniu i obsłudze najwyższej klasy kompletnych rozwiązań z zakresu obiegu prezentacji dokumentów w biznesie.

Dzięki współpracy z firmą Sharp, możemy wdrażać wysokiej klasy produkty informatyczne służące do elektronicznej archiwizacji dokumentów, sprawnego zarządzania kosztami związanymi z wykonywaniem wydruków i kopii. Zajmujemy się również bezpieczeństwem dokumentów oraz systemami wydruków poufnych. Nasze produkty posiadają certyfikat COMMON CRYTERIA CERTIFICATE respektowany przez wszystkie instytucje państwowe w USA oraz NATO.

Jesteśmy również objęci specjalnym programem dealerskim firmy Sharp, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na terenie całego kraju.

Przykładamy ogromną wagę do końcowej satysfakcji Klienta z jakości oferowanych przez nas produktów i usług. Do każdego Klienta staramy się podchodzić indywidualnie, wnikliwie analizując jego potrzeby i dostosowując do nich ofertę.
Te cechy w połączeniu z profesjonalizmem oraz wysokim poziomem obsługi pozwalają nam zdobyć zaufanie wielu znakomitych firm i instytucji.


PRODUKTY

- kopiarki
- projektory
- telewizory
- klimatyzatory
- kalkulatory
ul. Gaworowska 15/3
03-363 Warszawa