WIZYTÓWKA FIRMY

Zakład Drogowo Budowlany Krzysztof Jawor...

Zakład Drogowo Budowlany Krzysztof Jawor...

ul. Nowa 1 A , 62-080 Tarnowo Podgórne
branża: budownictwo - drogi chodniki place, materiały prefabrykaty budowlane

Opis firmy

Dwa główne profile działalności firmy TOMBET to produkcja kostki brukowej oraz budownictwo drogowe. Produkujemy najwyższej jakości kostkę brukową oraz galanterię budowlaną. Zajmujemy się również budową dróg, chodników oraz parkingów z kostki brukowej. Zapewniamy najlepszą jakość i atrakcyjną cenę naszych usług.

Istniejemy na rynku od 1990 roku. Długoletnia działalność firmy pozwoliła na dynamiczny rozwój oraz zdobycie doświadczenia, które pozwala na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Szereg referencji zdobytych w czasie istnienia firmy świadczy o naszym profesjonalizmie oraz rzetelności. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie szeroko rozumianej współpracy. Liczymy, że będziemy mogli zaoferować Państwu swoje usługi i będziemy odbierani jako solidny i elastyczny partner.


OFERTA

Działalność naszej firmy opiera się na dwóch profilach: produkcji kostki brukowej oraz galanterii budowlanej oraz wykonawstwu.

Produkcja:

Zajmujemy się produkcją kostki brukowej oraz galanterii budowlanej. Produkcja odbywa się w przystosowanej hali produkcyjnej o powierzchni 1100m2. W naszej ofercie znajdziecie państwo kostkę brukową w wielu kolorach oraz wzorach. Produkujemy również krawężniki drogowe, starobruk, behaton.

Wykonawstwo:

Zajmujemy się budową dróg, chodników oraz parkingów z kostki brukowej. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem niezbędnym do fachowego i szybkiego wykonania zadań takim jak:

* koparki i ładowarki,
* układarki do kostki,
* samochody samowyładowcze,
* linia do produkcji polbruku.
ul. Nowa 1 A
62-080 Tarnowo Podgórne