WIZYTÓWKA FIRMY

Stomil Sanok - Dystrybucja spółka z o.o.

Stomil Sanok - Dystrybucja spółka z o.o.

ul. Wrzesińska 70 62-025 Kostrzyn
branża: motoryzacja - części, urządzenia, usługi, motoryzacja - specjalistyczna, rolnictwo/agrotechnika

Opis firmy

Sanockie Zakłady Przemysłu Gumowego STOMIL SANOK S.A. utworzyły własną sieć dystrybucji, która zajmuje się zbytem wyrobów gumowych produkowanych w zakładach w Sanoku zaopatrując krajowy rynek pierwotny i wtórny.

Dzięki własnej sieci dystrybucji Stomil Sanok jest obecny na terenie całego kraju, a bliski kontakt z klientami umożliwia szybką reakcję na ich potrzeby.

Od dnia 1 lutego 2008 roku nastąpiła zmiana w organizacji sieci. Samodzielne dotychczas spółki dystrybucyjne zostały połączone w jeden podmiot:

Stomil Sanok-Dystrybucja Spółka z o.o.
Bogucin k/Poznania

dysponujący sześcioma oddziałami funkcjonującymi w siedzibach dotychczasowych spółek. Poprzez powiązanie kapitałowe z Stomilem Sanok S.A. dysponującym nowoczesnym oprzyrządowaniem, działem konstrukcyjnym i sprzętem laboratoryjno-kontrolnym, jest przygotowany do spełnienia oczekiwań swoich odbiorców.

Stomil Sanok-Dystrybucja dostarcza wyroby produkowane przez Sanockie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil Sanok S.A. do producentów, firm handlowych i usługowych rynku motoryzacyjnego, stolarki budowlanej, maszyn i urządzeń rolniczych, sprzętu gospodarstwa domowego.
ul. Wrzesińska 70 62-025 Kostrzyn