WIZYTÓWKA FIRMY

Sosnowski Sp. z o. o. Sp. k.

Sosnowski Sp. z o. o. Sp. k.

ul. Marynarki Polskiej 55E, 80-557 Gdańsk
branża: automatyka elektronika, motoryzacja - części, urządzenia, usługi

Opis firmy

Firma Sosnowski jest jedną z najstarszych w branży wyposażenia zaplecza technicznego motoryzacji.

Firma powstała z pasji jej założyciela - Rafała Sosnowskiego, który swoją pasję potrafił przekazać innym tak, że dziś w Firmie Sosnowski pracuje ponad 50 pracowników świadomych wspólnego celu działania. To bez wątpienia największy sukces założyciela Firmy, dla którego osobista pasję stała się podstawą do zbudowania zespołu ludzi, którzy w tak naturalny sposób zaangażowani są w jej misję.

Kiedyś, jeden z wielkich przedstawicieli świata biznesu powiedział, że jeśli Coś robimy tak, jak wszyscy, to prawdopodobnie robimy to źle.

Kiedyś w Firmie Sosnowski powstało hasło, które miało wyrazić jej odmienność od innych: robimy TO inaczej … Istotnie, w Firmie Sosnowski staramy się, aby nasza praca była cenną pomocą w działalności naszych Klientów, chcemy pomagać im w ich biznesie i czerpać satysfakcję z ich powodzenia i zadowolenia.

W dążeniu do spełnienia potrzeb i oczekiwań naszych klientów, Firma Sosnowski oferuje takie rozwiązania, które mogą spełnić te oczekiwania nie tylko tu teraz ale również w przyszłości. Oferujemy więc naszym Klientom nie tylko produkty ale przede wszystkim pełne rozwiązania techniczne uwzględniające wiedzę dotyczącą technologii funkcjonowania każdego obiektu zaplecza motoryzacji, oraz zagadnień organizacji i bezpieczeństwa pracy na stanowiskach, a także każdego elementu ich wyposażenia. Klient Firmy Sosnowski otrzymuje pełną ofertę.

Firma Sosnowski posiada własne biuro projektów i pracujący tylko na jej potrzeby dział rozwoju i wdrożeń, w którym powstały wyjątkowe projekty rozwiązań technologicznych - w tym niepowtarzalna na polskim rynku koncepcja - Global Project oraz zaawansowane technicznie urządzenia diagnostyczno-obsługowe posiadające wszelkie niezbędne certyfikaty dopuszczające je do stosowania w SKP i ASO.

W ciągu minionych lat Firma Sosnowski była zaangażowana w setki inwestycji o bardzo zróżnicowanym charakterze. Podejmowaliśmy się prowadzenia projektów i wykonawstwa zarówno małych Stacji Kontroli Pojazdów jak i jednostkowych gigantów podobnych do Stacji Obsługi Tramwajów w Krakowie lub Stacji Obsługi Trolejbusów w Gdyni. Obiekty te oddawaliśmy naszym Klientom gotowe - „pod klucz” - spełniające wszystkie wymagania związane ze specyfiką ich działania, pełną dokumentacją obejmującą również ich dopuszczenie do prowadzenia przewidzianej działalności.

Zrobimy to inaczej… motto Firmy Sosnowski, które dla jej Klienta oznacza poczucie bezpieczeństwa zarówno finansowego jak i technicznego.

Klienci Firmy Sosnowski są otoczeni jej opieką przez cały czas współpracy. Właśnie dlatego, że chcemy zapewnić naszym Klientom bezpieczeństwo działania ich biznesu oferujemy pełne wsparcie techniczne zarówno w czasie trwania gwarancji, jak i po zakończeniu tego okresu.

Specjalizowane ekipy serwisowe są odpowiedzialne za bezpieczną eksploatację i użytkowanie urządzeń Firmy Sosnowski i gwarantują zarówno długi czas ich bezawaryjnej pracy jak i możliwie największe skrócenie czasu ewentualnej naprawy.
ul. Marynarki Polskiej 55E
80-557 Gdańsk