WIZYTÓWKA FIRMY

Wowo sp. z o.o.

Wowo sp. z o.o.

ul. Kombatantów 7, 15-110 Białystok
branża: motoryzacja - części, urządzenia, usługi

Opis firmy

Tagi: przewozy, pojazdy używane, autobusyWowo sp. z o.o.  O firmie

  Firma Wowo sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w roku 2000. Głównym kierunkiem działalności firmy była sprzedaż części zamiennych do samochodów ciężarowych i autobusów produkcji zachodniej, marek takich jak Volvo, MAN, DAF, IVECO, Scania, Mercedes. Jednocześnie rozpoczęliśmy działania na rynku pojazdów używanych.

  Od roku 2004 jesteśmy bezpośrednim importerem i przedstawicielem na terenie Polski firmy Anadolu Isuzu - producenta autobusów MIDI marki ISUZU.Importowane przez nas pojazdy gwarantują najwyższy w klasie MIDI komfort podróżowania dla pasażerów i kierowcy.

  Od roku 2006 jesteśmy bezpośrednim importerem i przedstawicielem czeskiej firmy TEDOM na terenie Polski - wiodącego producenta jednostek kogeneracyjnych, silników CNG oraz autobusów. Firma założona w roku 1991 przez Josefa Jelečka jest obecnie właścicielem trzech fabryk produkcyjnych (Vyčapy - agregaty kogeneracyjne; Trebič - autobusy; Jablonec - silniki - dawny LIAZ) oraz operatorem systemów ciepłowniczych na terenie Republiki Czeskiej. Źródłem napędu autobusów zasilanych gazem ziemnym TEDOM jest seria silników CNG TEDOM, wywodzących się z długiej tradycji czeskiej marki LIAZ. Dostosowanie silników do najnowszych norm emisji spalin oraz wielopunktowe sterowane elektronicznie podawanie paliwa w połączeniu z wyjątkowo długą żywotnością umieszczają te jednostki napędowe w czołówceproducentów silników zasilanych CNG.

  Oferujemy także autobusy używane dostosowując ofertę do indywidualnych oczekiwań każdego klienta. Pojazdy oferowane przez naszą firmę mają znaną historię serwisową i pochodzą od pewnych dostawców.W ofercie posiadamy autobusy miejskie (standardowe i przegubowe), turystyczne, rejsowe oraz minibusy w różnych wariantach.

  Przewozy osobowe

  Działając na rynku autobusów i autokarów od 2000 roku rozszerzyliśmy swoją działalność o krajowe i międzynarodowe przewozy pasażerskie. Posiadamy koncesję przewoźnika o numerze OU-003792. Dysponujemy doświadczonym personelem, gwarantującym wykonywanie usług na najwyższym poziomie.
  Robimy indywidualne kalkulacje wynajmu autobusów wg konkretnego zamówienia a ostateczna cena uzależniona jest od terminu wyjazdu, ilości kilometrów, rodzaju świadczeń dla kierowców.
  Po ustaleniu i akceptacji ceny przez obie strony podpisywana jest umowa wynajmu. Płatności są dokonywane przelewem lub gotówką zgodnie z postanowieniami umowy.

  DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI PRZYGOTOWALIŚMY NASTĘPUJĄCE AUTOKARY:
  - Volvo 9700
  - Isuzu Turquoise
  - Volvo B12-600 Drogmoller

  Autobusy używane

  W ofercie posiadamy autobusy miejskie (standardowe i przegubowe), turystyczne, rejsowe oraz minibusy w różnych wariantach.
  Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań każdego klienta. Pojazdy oferowane przez naszą firmę mają znaną historię serwisową i pochodzą od pewnych dostawców.
  Naszymi odbiorcami są zarówno przedsiębiorstwa PKS, komunikacji miejskiej jak i firmy prywatne. Na pojazdy używane, zarówno kilkuletnie jak i starsze, zapewniamy korzystne finansowanie

  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Kombatantów 7
15-110 Białystok