WIZYTÓWKA FIRMY

RADUNIX Gromniak spółka jawna

RADUNIX Gromniak spółka jawna

ul. Unisławy 13cd, 71-402 Szczecin
branża: artykuły biurowe osprzęt biurowy, automatyka elektronika, komputery informatyka internet

Opis firmy

Tagi: serwis komputerowy, naprawa laptopów Szczecin, naprawa drukarek, usługi informatyczne
"Radunix Gromniak" Sp. J.

Firma RADUNIX powstała w lipcu 1990 roku. W momencie powstania zajmowała się produkcją własnych komputerów i instalacją sieci komputerowych. Obecnie działalność firmy koncentruje się na obsłudze podmiotów gospodarczych, instytucji edukacyjnych i jednostek administracji.

Nasze usługi świadczymy w oparciu o wdrożony System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Wdrożenie przez RADUNIX Systemu Zarządzania Jakością podniosło standard świadczonych usług oraz pozwoliło dostosować procedury wewnętrzne do wymogów wysoko konkurencyjnej gospodarki na rynkach Unii Europejskiej.

Wieloletnie partnerstwo z uznanymi producentami, poparte stosownymi certyfikatami oraz nieustanne doskonalenie umożliwia nam wdrażanie indywidualnie dobranych, optymalnych rozwiązań. Doświadczenie i wiedza naszych pracowników oraz satysfakcja naszych klientów z dostarczonych rozwiązań pozwalają nam klasyfikować się w czołówce firm informatycznych województwa Zachodniopomorskiego

Naszym celem jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie technologii informatycznych, obejmująca wszystkie fazy związane z budową systemów informacyjnych przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Kluczowa oferta:

- sprzedaż sprzętu komputerowego i oprogramowania,
- projektowanie, budowa i utrzymanie w ruchu systemów informatycznych,
- serwis komputerowy Szczecin.

Autoryzacje czołowych producentów potwierdzają nasze profesjonalne przygotowanie:

- APC: Authorized Reseller
- Cisco: SMB Select Partner
- Dell: Autoryzowany Partner
- F-Secure: Authorized Reseller
- Fujitsu Technology Solutions: Autoryzowany Select Partner
- IBM: Business Partner
- Intel: Premier Partner
- Microsoft: Registered Partner, OEM Partner
- Molex PN: Autoryzowany Instalator
- NEC: Autoryzowany Partner
- Samsung: Autoryzowany Partner
- Toshiba: Autoryzowany Partner Handlowy

Działalność firmy koncentruje się na kilku polach:

Sprzęt:
Komputery przenośne i stacjonarne oraz serwery uznanych producentów. Produkcja i sprzedaż własnych rozwiązań opartych o markowe podzespoły renomowanych producentów.

Oprogramowanie:
Systemy operacyjne, oprogramowanie biurowe, serwerowe systemy operacyjne, systemy zarządzania sieciami, oprogramowanie specjalistyczne (bazy danych, archiwizacja)

Sieci:
Serwery (w tym serwery kasetowe), pamięć masowa, technologie FC i iSCSI, archiwizacja. Integracja heterogenicznych środowisk LAN – WAN – Internet - Telefonia IP. Okablowanie strukturalne, sprzęt i oprogramowanie.

Bezpieczeństwo:
Ochrona styku sieci prywatnych i Internet, zintegrowane usługi zabezpieczeń. Outsourcing - kompleksowa opieka nad infrastrukturą informatyczną naszych klientów.

Serwis komputerowy:
Naprawa drukarek Szczecin, naprawa laptopów Szczecin. Serwis i naprawa komputerów i monitorów. Serwis zasilaczy awaryjnych (UPS) i urządzeń sieciowych (switche i routery)

Szczegółowa oferta firmy:

Sprzęt i oprogramowanie

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę komputerów oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów komputerowych.

Komputery: Dell, Lenovo, HP, Fujitsu TS, RAX (produkcja własna, Intel)

Serwery: IBM, HP, Fujitsu TS, Dell, RAX (produkcja własna bazująca na platformie Intel)

Storage: EMC, IBM, Fujitsu TS, HP, Netgear, QNAP

Archiwizacja: Tandberg Data, Quantum, ActiData

Notebooki: Dell, Lenovo, Toshiba, HP, Asus, Fujitsu TS

Oprogramowanie:

Systemowe: Microsoft, Novell, RedHat

Użytkowe i aplikacje biurowe: Microsoft, Corel, Adobe, Insert, Pervasive Software

Narzędzia i języki programowania: Microsoft, Intel

Programy do obróbki grafiki i audio-video: Adobe, Roxio, Corel, Pinnacle Systems, Magix, Ulead,

Bezpieczeństwo: F-Secure, Symantec, CA

Zarządzanie infrastrukturą informatyczną: CA, HP

Sieci i bezpieczeństwo

Czasy kiedy wystarczała prosta sieć i dostęp do Internetu dawno minęły. Z każdą nową aplikacją sieci stają się coraz bardziej złożone.

RADUNIX zapewnia swoim klientom odpowiednią infrastrukturę i technologię komunikacyjną oraz integruje dostęp do wielu dostawców sieci.

Nasi klienci ulepszają swoje sieci ponosząc minimalne koszty dodatkowe.

Dzięki rozwiązaniom dostarczanym przez RADUNIX osiągają sukces rynkowy i mają możliwość korzystania z szerokiego wachlarza usług realizowanych przez nowe technologie, m.in. sieci VPN, telefonia IP

Główne obszary naszej działalności i nasi partnerzy w obszarze telekomunikacji:

- infrastruktura, okablowanie strukturalne: Molex, APC, Legrand
- sprzęt sieciowy: HP (w tym dawny 3Com), Cisco, D-Link, Extreme
- telefonia IP: Avaya, Cisco, Linksys

Storage

STORAGE - Pamięć masowa to rozwiązanie, które coraz częściej stosowane jest nie tylko w przedsiębiorstwach. W ten sposób otrzymuje się stały i szybki dostęp do informacji przetwarzanych w firmie. Dzięki zastosowaniu macierzy dyskowych dane są przechowywane w sposób scentralizowany. Ma to ogromny wpływ na zarządzanie informacjami, a także utrzymaniu ciągłości działania.

Pamięć masowa wiąże się także z widocznym zmniejszeniem kosztów angażowanych w wydatki związane obsługą IT. Zanim jednak wybierzemy odpowiednie rozwiązanie z dziedziny storage dla naszego przedsiębiorstwa, warto dokładnie zapoznać się z ofertą dostępną na rynku oraz przeanalizować potrzeby firmy. RADUNIX posiada ponad 10-letnie doświadczenie we wdrażaniu systemów pamięci masowych. Analizujemy potrzeby klientów i dobieramy optymalne rozwiązania:

- SAN - niezawodny i błyskawiczny dostęp do danych w Twojej firmie dzięki sieciom pamięci masowych FibreChannel, iSCSI, FCoE
- NAS - dyski sieciowe do składowania i archiwizacji nie tylko danych firmowych, ale również u Ciebie w domu
- Biblioteki taśmowe i wirtualne - kopie bezpieczeństwa i długoterminowa archiwizacja danych.

Serwis

RADUNIX posiada doskonale wyposażone zaplecze serwisowe oraz grupę dobrze wyszkolonych inżynierów z dużym doświadczeniem. Wykonujemy naprawy komputerów, laptopów, monitorów, drukarek, zasilaczy awaryjnych - zwykle na następny dzień roboczy.

Serwis innych urządzeń

Naprawa i kalibracja UPS, wymiana baterii. Naprawa terminali, urządzeń sieciowych (switche - przełączniki, routery). Odzyskiwanie danych.

Modernizacje i rozbudowy

RADUNIX zajmuje się nie tylko sprzedażą nowych komputerów. Równie chętnie modernizujemy komputery – poprzez zamiany procesora, płyt głównych, kart graficznych. Rozbudowujemy komputery dodając pamięć RAM, dyski twarde oraz inne nośniki pamięci masowej. W ramach modernizacji oferujemy również usługi migracji danych.

Zapraszamy do współpracy!
ul. Unisławy 13cd
71-402 Szczecin