WIZYTÓWKA FIRMY

Michał Kajdas PC SYSTEM

Michał Kajdas PC SYSTEM

ul. Jodłowa 46, 30-251 Kraków
branża: automatyka elektronika, elektryka energetyka osprzęt, komputery informatyka internet...

Opis firmy

Tagi: instalacje elektryczne, elektryka, systemy alarmowe, czujniki ruchu, monitoring, telewizja przemysłowa, kamery IP, domofony, interkom, videodomofony, systemy przeciwpożarowe, sygnalizacja pożaru, kontrola dostępu, okablowanie strukturalne, systemy oddymiania, instalacja przyzywowa, inteligentny dom, system KNX

Firma PC SYSTEM gwarantuje profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu bezpieczeństwa i instalacji elektrycznych na terenie Krakowa. Naszą firmę tworzy zespół specjalistów, którzy od wielu lat działają w branży zabezpieczeń i posiadają ogromną wiedzę popartą licznymi realizacjami.

Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować kompleksową i stojącą na najwyższym poziomie usługę, wliczając w to technikalia i stan ekonomiczny danego Klienta. Warto napomnieć, że realizujemy również sprzedaż wielu urządzeń i akcesoriów związanych z branżą alarmów, dlatego oferta naszej firmy elektrycznej jest skierowana dla Klientów indywidualnych, inwestorów oraz instalatorów.

Oferta:

 • instalacje elektryczne
  Są to wszelkie czynności elektroinstalacyjne i teletechniczne wykonywane głównie w domach, budynkach użyteczności publicznej, sklepach, firmach, czy biurach.

 • systemy alarmowe
  Od kilkudziesięciu lat zajmujemy się sprzedażą i serwisem systemów alarmowych w Krakowie, dostosowanych do wymagań Klienta. Urządzenia przez nas stosowane są wysokiej jakości, dzięki czemu wielu naszych Klientów poleca nasze usługi innym konsumentom.

 • monitoring
  Zajmujemy się monitoringiem IP w Krakowie kompleksowo, co oznacza, że wykonujemy wszelkie zadania, jakie mogą być z tym związane. Nieważne, czy chodzi o projekt, czy o naprawę - potrafimy to zrobić!

 • kontrola dostępu
  Kompleksowe rozwiązania z dziedziny kontroli dostępu są odpowiedzią na ciągle zmieniające się wymagania przedsiębiorstw i organizacji, przed którymi stoi wyzwanie zabezpieczenia ich dóbr i wartości materialnych oraz niematerialnych przed nieautoryzowanym dostępem.

 • systemy pożarowe
  System sygnalizacji pożarowej to zbiór kompatybilnych elementów, które są w stanie wykrywać pożar, inicjować alarm lub też wykonywać inne działania zmierzające do zmniejszenia skutków pożaru.

 • instalacje przyzywowe
  Systemy przyzywowe mają przede wszystkim za zadanie poinformować oraz przywołać personel w miejsce gdzie w danej chwili wymagana jest ich obecność.

 • inteligentny dom
  System KNX jest najpopularniejszym systemem instalacji inteligentnej. Pod względem komfortu, bezpieczeństwa, korzyści ekonomicznych, łatwości dostosowania do indywidualnych potrzeb klienta
  oraz możliwości integracji z wszelkimi systemami.

  Posiadamy niezbędne uprawnienia oraz dokumenty kwalifikacyjne upoważniające do realizacji wyżej wymienionych usług. Zapewniamy, że wszystkie zastosowane przez nas materiały i urządzenia posiadają atesty, certyfikaty oraz przewidziane prawem dokumenty dopuszczające je do stosowania w budownictwie.

  Pomagamy Klientowi przy projekcie lub go tworzymy i przeprowadzamy kompleksową sprzedaż wraz z późniejszym montażem, wdrażaniem oraz optymalizacją.

  Tajemnicą naszego sukcesu jest pracowitość i uczciwość oraz konsekwencja w działaniu a także stały rozwój poparty certyfikatami i referencjami. Aby sprostać wymaganiom rynku i Naszych Klientów ciągłe poszerzamy ofertę. Ufamy, że na naszej stronie znajdą Państwo wyczerpujące informacje na temat naszej działalności. Mamy nadzieję, że współpraca z nami przyniesie Państwu wymierne korzyści.

  Zapraszamy do współpracy
  ul. Jodłowa 46
  30-251 Kraków